Maak nu jullie eigen unieke videoclip over jullie bedrijf als het ultieme bedrijfsuitje in onze workshop bedrijfs lipdub maken! Hier zal iedereen nog heel lang over napraten.
Jullie kiezen het nummer dat bij jullie bedrijf past en wij zorgen voor al het andere om jullie tot een mooi resultaat te laten komen. In deze populaire workshop zijn al nummers als ‘Happy’ en 'Dokter Beat' opgenomen. Hebben jullie geen inspiratie voor een nummer? Neem een kijkje op ons YouTube kanaal. Wie weet horen jullie een nummer en denken jullie 'dat kunnen wij beter'. Of ga bijvoorbeeld voor een liedje dat specifiek over het product of de dienst gaat dat jullie bedrijf uitvoert. Alles kan.
Jullie worden in kleine groep ingedeeld en elke groep krijgt de opdracht een deel van het script te bedenken. Onze regisseur helpt jullie waar nodig en zorgt voor het beste resultaat. Omdat misschien niet iedereen van de spotlights houdt, houden we rekening met de showmasters en de personen die liever op de achtergrond staan.
De workshop lipdub maken is inclusief materialen (professionele camera, steadycam en lyrics). Het plezier rondom decoratie en verkleedkleding gunnen we jullie graag zelf. Hiermee is de voorpret van jullie uitje gegarandeerd en krijgt jullie lipdub een persoonlijk tintje. Een onvergetelijke videoclip gaat in ieder geval het eindresultaat zijn.
Dit uitje is zeer geschikt voor het afscheid van een collega of dat fantastische jubileum van jullie bedrijf, afdeling of medewerker. Al je medewerkers of teamgenoten in een video..daar kunnen jullie nog jaren om lachen.
Deze workshop is te boeken in Apeldoorn, Assen, Deventer, Dokkum, Harlingen, Heerenveen, Groningen, Leeuwarden, Sneek en Zwolle of op een eigen locatie of een locatie naar keuze.
De workshop is exclusief locatie en horeca. We kunnen deze workshop bijvoorbeeld buiten, bij je thuis, in het buurthuis, een leuke kroeg, brasserie of op jullie bedrijfslocatie geven.
Wil je liever dat wij een locatie regelen of advies over een locatie? Geef het door bij je boeking.
Kom je niet aan het minimale aantal deelnemers? Als je bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kun je ook gewoon voor minder personen boeken!
€33.00